PRENÁJOM NA PODUJATIA

Vilabela poskytuje zázemie pre rozličné workshopy, semináre, viacrodinné pobyty, rodinné podujatia, teambuildingy, firemné akcie, skupinové pobyty a pod. Okrem ubytovania vám dáme k dispozícii nielen spoločenskú miestnosť, keramickú dielňu, textilnú dielňu a wellness,  ale zabezpečíme vám aj stravu, v prípade potreby aj lektorov a pod. Celková kapacita zariadenia je 40 lôžok.  Pre bližšie informácie, cenovú ponuku či prípadnú možnosť participácie na vašich projektoch neváhajte nás kontaktovať a konzultovať vaše požiadavky.

Vilabela je taktiež otvorená možnosti poskytnutia zázemia pre deti s individuálnym študijným plánom resp. v domácom učení. Takéto pobyty prosím konzultujte.

švp-foto
švp-foto
švp-foto
švp-foto

WORKSHOPY, SEMINÁRE, SÚSTREDENIA, TEAMBUILDINGY

Vilabela je pohostinné miesto pre všetky druhy workshopov, sústredení a podujatí, ktoré môžete obohatiť o rôzne aktivity podľa svojho výberu. Okrem ubytovania vám dáme k dispozícii nielen spoločenskú miestnosť, keramickú dielňu, textilnú dielňu a wellness,  ale zabezpečíme vám aj stravu, v prípade potreby aj odborníkov a lektorov a pod. Celková kapacita zariadenia je 40 lôžok. Pre bližšie informácie, cenovú ponuku či prípadnú možnosť participácie na vašich projektoch neváhajte nás kontaktovať a konzultovať vaše požiadavky.

Pre školenia, semináre a firemné večierky s wellness programoma relaxom taktiež odporúčame špecialistov na wellness večierky z Penziónu U Mlynárky.

A pre tie firmy ktoré obľubujú sústredenia, semináre a teambuildingové akcie v prostredí hôr s veľkým množstvom športových a adrenalínových aktivít niet lepšieho miesta ako Park pod Borovicou.