PODUJATIA & SEMINÁRE

Vilabela poskytuje zázemie pre rozličné workshopy, semináre, viacrodinné pobyty, rodinné podujatia, teambuildingy, firemné akcie, skupinové pobyty a pod. Okrem ubytovania vám dáme k dispozícii nielen spoločenskú miestnosť, keramickú dielňu, textilnú dielňu a wellness,  ale zabezpečíme vám aj stravu, v prípade potreby aj lektorov a pod. Celková kapacita zariadenia je 40 lôžok.  Pre bližšie informácie, cenovú ponuku či prípadnú možnosť participácie na vašich projektoch neváhajte nás kontaktovať a konzultovať vaše požiadavky.

Vilabela je taktiež otvorená možnosti poskytnutia zázemia pre deti s individuálnym študijným plánom resp. v domácom učení. Takéto pobyty prosím konzultujte.

švp-foto
švp-foto
švp-foto
švp-foto

WORKSHOPY, SEMINÁRE, SÚSTREDENIA, TEAMBUILDINGY

Vilabela je pohostinné miesto pre všetky druhy workshopov, sústredení a podujatí, ktoré môžete obohatiť o rôzne aktivity podľa svojho výberu. Okrem ubytovania vám dáme k dispozícii nielen spoločenskú miestnosť, keramickú dielňu, textilnú dielňu a wellness,  ale zabezpečíme vám aj stravu, v prípade potreby aj odborníkov a lektorov a pod. Celková kapacita zariadenia je 40 lôžok. Pre bližšie informácie, cenovú ponuku či prípadnú možnosť participácie na vašich projektoch neváhajte nás kontaktovať a konzultovať vaše požiadavky.

Pre školenia, semináre a firemné večierky s wellness programoma relaxom taktiež odporúčame špecialistov na wellness večierky z Penziónu U Mlynárky.

A pre tie firmy ktoré obľubujú sústredenia, semináre a teambuildingové akcie v prostredí hôr s veľkým množstvom športových a adrenalínových aktivít niet lepšieho miesta ako Park pod Borovicou.

CENNÍK PODUJATIA & SEMINÁRE

Základný pobyt: príchod pondelok predpoludním – odchod piatok predpoludním, ubytovanie, strava, pitný režim.

 

predškoláci: 100 Eur /pobyt /dieťa

1.stupeň ZŠ: 110 Eur /pobyt /dieťa

Na každých 10 žiakov 1 pedagóg zdarma. Každý ďaľší pedagóg má pobyt za rovnakú cenu ako dieťa.

 

Tvorivý program: keramické, alebo textilné dielne, výroba papiera, viazanie kníh, výroba bábok, drevárske dielne, alebo pečenie chleba…v dopoludňajších, alebo v popoludňajších hodinách- podľa dohody.

 

60- 90 minút: 5 Eur/aktivita/žiak

3 hodiny: 10 Eur/aktivita/žiak

 

Wellness (parná sauna a whirlpool priamo v budove): 70 Eur /2 hodiny

 

Radi Vám sprostredkujeme aj rozličné aktivity v Banskej Štiavnici. Spolupracujeme s Kammerhofskými dielničkami, interaktívnym tvorivým domom Terra Permonia, Banským Múzeom (ryžovanie zlata), Geoclub Šobov (hľadanie minerálov)… Tieto aktivity sú tzv. pridané aktivity , ktorých cenník vám radi zašleme na požiadanie

Celková kapacita zariadenia je 40 lôžok. cenu pridaných aktivít /koníky, vstupné na expozície a externé dielne, sokoliarsky program, plaváreň a pod./s nami prosím konzultujte.

 

Pobyt je možné predĺžiť, alebo Vám inak prispôsobiť.

 

Zľavy:

Na každých 10 žiakov 1 pedagóg zdarma

Narodeninový darček: Ak má dieťa počas svojho pobytu narodeniny, má v deň svojich narodenín ubytovanie a stravu zdarma

Deťom v hmotnej núdzi ponúkame zľavu, prosím konzultujte s nami.